Destek Hattı 0535 025 53 19

Selge Beach Resort & Spa

Side - Kızılağaç
Çok İyi Çok İyi
Ultra Herşey Dahil
0-9 Yaş Ücretsiz

İslami Tatil Otelleri

Tamamen İslami koşullara uygun bir şekilde hizmet veren İslami tatil otelleri kategorimiz içerisinde incelenebilir. Tatil için konakladığınız adreste kendinizi evinizde hissetmek ve muhafazakar yaşam şeklinizden ödün vermeden tatil yapmak isterseniz, kategorimiz içerisinde liste şeklinde incelemenize sunduğumuz otellere göz atabilirsiniz. Sizlere beklentilerinizi karşılayabilecek çok sayıda farklı seçenek sunuyoruz.

Aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte konaklayabileceğiniz İslami tatil otelleri ile bir yandan dinlenebilir ve bir yandan da eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz. Oteller kendi bünyelerinde muhafazakar yaşam koşullarına uygun olan etkinlikleri konukları için hazırlıyor. Bu sayede tüm gününüzü keyifli bir şekilde değerlendirme imkanına da sahip olabiliyorsunuz.

Tatil yapabileceğiniz İslami tatil otelleri kadınlar ve erkekler için ayrı havuzlar ve ayrı güneşlenme alanları sunuyor. Bu sayede muhafazakar koşullardan ödün vermeden Havuzun ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Son derece konforlu alanlar sunan oteller farklı tatil beldelerinde olduğundan seçtiğiniz otelin hangi bölgede hizmet verdiğini de mutlaka gözden geçirin. Ayrıca bazı otellerin erken rezervasyon durumunda erken rezervasyon indirimleri uyguladığını da bilmenizi isteriz.

Alkol kullanılmayan ve yemekler için sadece helal gıdaların kullanıldığı otellerde yarım pansiyon ya da tam pansiyon konaklayabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde sizlere hem 4 yıldızlı hem de 5 yıldızlı otelleri inceleme imkanını sunuyoruz. Beklentilerinize ya da konfor kriterlerinize en uygun olan oteli hemen bulabilirsiniz. Antalya’dan Bodrum’a, Marmaris’ten Ayvalık’a kadar en gözde tatil beldelerinde muhteşem bir tatil yapma şansını hemen siz de değerlendirin.

Kategorimiz içerisinde yer alan otelleri inceledikten sonra seçiminizi yapın ve yerinizi şimdiden ayırtın. Bu sayede erken rezervasyon indirimlerinden faydalanma imkanına sahip olabilir ve tatil için ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Aileniz ve çocuklarınız ile birlikte konaklayabileceğiniz bu otellerde uzun süre unutmayacağınız bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.