Destek Hattı 0535 025 53 19
Aradığınız kriterlere uygun tur bulunamadı.

Helal Gemi

Muhteşem bir mavi yolculuk yapmak isterseniz helal gemi turları listesine kategorimiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Tamamen İslami koşullara uygun bir şekilde hizmet veren helal gemi yolculuğu aileniz ile birlikte katılabileceğiniz ideal bir tatil olabiliyor. Pek çok farklı noktanın ziyaret edildiği bu yolculuklar gayet konforlu bir ortamda yapılıyor. Dolayısıyla bir yandan gemi ile gezerken diğer yandan dinlenme şansını da elde edebiliyorsunuz.

Helal gemi turları kapsamında lüks ve güvenli gemiler kullanılıyor. İç dizaynı ise tüm ibadetlerinizi konforlu bir ortamda yapabilmeniz için özel olarak hazırlanıyor. Dolayısıyla gemi turları esnasında ibadetlerinizi de aksatmadan yerine getirebiliyorsunuz. Aileniz ve çocuklarınız ile birlikte katılabileceğiniz helal gemi gezileri sayesinde kent yaşamından uzaklaşmanın rahatlığını siz de hayatınıza kazandırabilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler için ayrı dinlenme alanları ve ayrı etkinlikler sunabilen helal gemi yolculukları tahmin edebileceğiniz gibi konaklama da içeriyor. Sayfamızın sol bölümünden kaç gün konaklamak istediğinizi seçerek sadece size uygun olan helal gemi turları seçeneklerinin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu turlar genellikle 3 gece 4 gün konaklama ile 21 gece 22 gün konaklamaya kadar uzanabilen geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Herkese ve her bütçeye uygun bir helal gemi turu bulabilirsiniz.

Tur kapsamında çeşitli noktalarda gemiden inerek bu noktaları gezebiliyor ve yeniden gemiye dönerek yolculuğunuza devam edebiliyorsunuz. Dolayısıyla sürekli olarak gemide kalmadığınız için en uzun konaklama içeren turlarda dahi sıkılmıyorsunuz. Gayet konforlu kamaralarda konaklayarak kendinizi evinizde hissedebiliyorsunuz. Helal gemi turları sadece helal gıdalar kullanılarak hazırlanan yemek ikramlarına sahip olduğundan yemek noktasında da hiçbir endişe duymanıza gerek kalmıyor.

Hemen kategorimiz içerisinde yer alan helal gemi gezilerine göz atabilir ve İslami koşullara uygun bir şekilde düzenlenen bu turlar için seçiminizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz gemi turu için hemen rezervasyon işleminizi yaptırın. Bazı firmalar erken rezervasyon durumunda çeşitli indirimler uygulayabiliyor.