Destek Hattı 0535 025 53 19

Selge Beach Resort & Spa

Side - Kızılağaç
Çok İyi Çok İyi
Ultra Herşey Dahil
0-9 Yaş Ücretsiz

Alternatif Tatil Turları

Tüm yılın stresinden kurtulmak ve hem gezeceğiniz hem de dinleneceğiniz bir tatil yapmak isterseniz alternatif tatil turları programlarına göz atabilirsiniz. Kategorimiz içerisinde sizlere İslami koşullara uygun bir şekilde hazırlanmış olan alternatif tatil turlarını inceleme imkanını sunuyoruz. Bu turlara yalnız olarak katılabileceğiniz gibi aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte de katılabilirsiniz.

Seçenekleriniz oldukça geniş bir alternatif yelpazesinden oluşuyor. Kategorimiz içerisinde farklı firmalar tarafından farklı tarihlerde düzenlenmiş olan tatil turları yer alıyor. Seçeneklerinize göz atarken hangi turların kaç gün sürdüğü ve kaç gün konaklanması gerektiği gibi bilgilere de mutlaka göz atmanızı öneririz. Bu sayede kendi tatil programınıza en uygun tatil turunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Alternatif İslami tatil turları kapsamında pek çok yeri gezip görebileceğiniz ve bir anlamda kültür turu olarak da değerlendirilebilecek tur programları da yer alıyor. Seçiminizi bu programlardan yana da yapabilirsiniz. Ayrıca butik otellerde konaklayabileceğiniz ya da lüks otellerde kalabileceğiniz tatil turlarına da mutlaka göz atın. Tatile çıkmak istediğiniz zamana uygun olan programları size sunan firmalar zamanınızı en verimli şekilde değerlendirebileceğiniz bir günlük program da hazırlıyor.

Tüm tatil programı İslami yaşam koşullarına uygun olarak düşünüldüğünden tatilinizi yaparken aynı zamanda ibadetlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Muhafazakar yaşam koşullarına uygun bir şekilde konaklayabilirsiniz. Aileniz ve çocuklarınız ile birlikte de katılabileceğiniz bu turlar kapsamında tüm yılın stresinden arınarak evinize dinlenmiş ve eğlenmiş bir şekilde dönebilirsiniz.

Alternatif İslami tatil turları için pek çok firma erken rezervasyon indirimleri uygulayabiliyor. Rezervasyon işleminizi erken bir tarihte yapabilir ve bu sayede erken rezervasyon indiriminden faydalanarak tatil için ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Hemen farklı firmaların sizler için hazırladığı alternatif tatil programlarına göz atabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.