Marmara’daki İslami Oteller

Konforlu, manzaralı ve muhafazakar otel konseptine uygun mekanlarda ailecek tatilin keyfini yaşama imkanı. Marmara Bölgesi’nin eşsiz güzelliklerini keşfederken, yılın yorgunluğunu da ailenizle birlikte atacaksınız. Kalite ve konfora sahip olan oteller ile bütçenize uygun tatil imkanlarını yaşayabilirsiniz. Huzur dolu tatil yörelerinde istediğiniz gibi otelleri bularak, ailecek dinlenebilir ve stresten arınabilirsiniz.

Marmara Bölgesi’nde Yer Alan İslami Oteller

Sayıları gün geçtikçe artan İslami otellerde huzur dolu tatil olanakları. Ailecek gidebileceğiniz ve rahat edeceğiniz tüm yerler sizlere özel. Bayanlar için ayrı bölümler ve beyler için ayrı havuz alanları. Günün her saati dinlenmenize olanak tanıyan tüm imkanlar, sizlere eşsiz fırsatlarla geliyor. Otelde tatil yapmayı düşünüyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmalı ve yerinizi ayırtmalısınız. Erken rezervasyon ile aha ekonomik ve güzel tatil imkanı yaşama. ayrıca İstanbul’da çok yakın olduğundan ulaşımı yeni yapılan Osman Gazi Köprüsü ile veya İstanbul dan İdo ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmara Bölgesinde Yer Alan Rizom Otel

İstanbul’a iki saat mesafede yer alır ve doğa ile iç içe bir mekanda şehrin gürültüsünden uzak, huzur veren bir ortam. Otel içinde bayanlara özel açık havuz, hamam, sauna, kapalı havuz ve kaydıraklı havuz bulunur. Çocuklar için ise bebekli yatak, oyun parkı, çocukların eğlenmesi için düzenlenen oyun animasyonları yer alır. 24 saat sıcak su, balkon, kıble pusulası, merkezi klima, tespih, seccade, televizyon, internet, kiralık kasa size odalarda sunulan imkanlar. Otelde mescit, özel plaj ve bayanlara özel kuaför salonu bulunur.

Beyza Otel

Denize sıfır konumda yer alır. Edremit Altınoluk Buruncuk mevkiinde yer alan tesis Balıkesir merkezine 86 km uzaklıktadır. 24 saat boyunca her şey dahil bir tatil yapma imkanı. Bayanlar için açık ve kapalı havuz, çocuklar için oyun alanları ve çocuklara özel havuz. Otelin genel özelliği ise yakınında caminin yer alması. Otel içinde mescit ve kuran okuma odası. Odalarda kıbleyi bulmanızı kolaylaştıracak kıble pusulası, tespih ve seccadeler bulunur.

Ailenizle huzur dolu bir tatil yaparken namazınızı ve dualarınızı aksatmayacak ve sizlere özel bölümlerde rahat şekilde ve huzurlu bir biçimde tatilin keyfini çıkaracaksınız. Özellikle tesettürlü bayanların rahat etmesi için düşünülen İslami otellerle yılın yorgunluğunu atma zamanı.

YORUM YOK

CEVAP VER