EKİMDE YENİ EVLİ ÇİFTLERE ÖZEL İNDİRİMLİ BALAYI OTELLERİ

ANGELS MARMARİS OTEL


angels-peninsula-hotel-1-1
Angels Marmaris Otel, İslami değerler doğrultusunda kendisine çalışma prensibi belirlemiş bir oteldir. Bu alanda oldukça iddialı olan otel, Muğla’nın Marmaris ilçesinin Turgut Köyü’nün Burunucu Sahili’nde yer almaktadır. Ulaşım imkânlarının kolaylığıyla da dikkat çeken otel; Dalaman Havaalanı’na 116 km ,Bodrum-Milas Havaalanı’na 159 km, Datça’ya 80 km mesafededir.

İslami değerlere bağlı kalan otelde bayanlara özel deniz suyundan yapılmış 17.000 metrekarelik biz havuz bulunmaktadır. Ayrıca tüm misafirlerin kullanımına çaık olan bir de ana havuz bulunmaktadır. Çocukların da unutulmadığı otelde bir açık, bir kapalı çocuk yüzme havuzu vardır.

Konaklamaya Dair…

Angels Marmaris Otel’de 68 premium, 31 suit, 43 deluxe, 10 dublex suit, 4 royal deluxe, 2 royal dublex suit, 20 villa odası olmak üzere 178 oda bulunmaktadır.

Yiyecek Bilgileri:

Angels Marmaris Otel’de alkol satışı yapılmamakla birlikte mutfağındaki tüm ürünler Helal Gıda Sertifikası almış ürünlerdir. Otelde 6 restoran, bir adet orman kafe, bir adet nargile kafe bulunmaktadır. Restoranlarda Osmanlı, Ege ve İtalyan mutfağına dair lezzetler tatmak da mümkündür.

Etkinlik Bilgileri:

 1

 Otelde spa tesisi, Türk hamamı, buhar odası ve hidromasajlı küvet bulunmaktadır. Çocuklara yönelik olarak oyun odaları vardır. Konferans salonu, beş adet toplantı salonu, 3D-5D sinema salonları mevcuttur. Bunların yanında tenis kortu, bir adet çok amaçlı saha; kuyumcu, butik, kitapçı ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Ayrıca tesiste gitar, piyano, viyolonsel kursları ve sağlık merkezlerinde ise plates, su sporları eğitimi verilmektedir.

 

 

ALYA VİLLA BUTİK OTEL

 alya villa butik otel

 

Otel Hakkında:

Alya Villa butik Otel; şehirden uzak, eşsiz manzarasıyla ve doğa güzellikleriyle günlük sıkıntılardan kurtulmak ve eşsiz bir tatil yapmak için tercih edilebilecek en güzel mekânlardan. Otelde yaşam yarzınızdan ve alışkanlıklarınızdan ödün vermeden hizmet göreceğiniz için tesis, sizlere bir aile ve ev konforu sunuyor. İslami değerler göz önüne alınarak yapılandırılmış otelde muhafazakâr aileler için her şey düşünülmüş: Hepsi dublex olan villalarda 3 yatak odası, 1 oturma odası, tam donanımlı mutfak; her odada banyo, saç kurutma makinesi, televizyon, telefon, wifi internet erişimi ve balkon bulunuyor. Ailelerin rahatı göz önüne alınarak konumlandırılmış olan villa butik otelde her villanın ayrı havuzu olmakla birlikte havuzlar, diğer villar tarafında hiçbir şekilde görülmüyor.

2

Yemek Bilgileri:

Alya Villa Butik Otel’de alkol servisi kesinlikle yasak olmakla birlikte mutfapğındaki ürünler de Helal Gıda Sertifikası’na sahip ürünler.

Ulaşım:

Alya Villa Butik Otel; Marmaris merkeze 20km, Turunç merkeze 2 km, Dalaman Havalimanı’na 140 km mesafededir.

 

YORUM YOK

CEVAP VER